Letní příměstské tábory 2022 již 10. ročník !

Ranč Duhová víla v městské části Ostrava – Plesná pořádá v roce 2022 již 10. ročník letních příměstských táborů

Srdečně zveme děti ve věku 5-17 let, které mají zájem poznat a sblížit se s koňmi a poníky a mají chuť se naučit jezdectví jak prakticky, tak teoreticky. Tábor je určen pro úplné neznalce, i pro děti, které již zkušenosti s koňmi mají. Příměstský tábor nabízí dětem pravidelné jízdy na koních, vyjížďky do přírody, nejrůznější hry s koňmi a okolo nich. V příjemném prostředí stáje se děti naučí jak o koně pečovat, jak s nimi zacházet a další související činnosti. Pro děti je připraven bohatý program a celotáborová hra. 

Co je to „příměstský tábor“ a jeho výhody? 
Tábor je vhodný pro děti různých věkových kategorií a je veden v denním režimu od 8:00 do 16:00. Z tohoto důvodu budou i mladší děti spokojeny, protože se vždy odpoledne vrátí domů a budou s rodiči. Rodiče, kteří většinou tráví všední dny prací tak mohou bez starostí zanechat své dítě v rukou schopných vedoucích s odborným vzděláním v oblasti pedagogiky i zkušenostmi v jezdectví a zacházení s velkými zvířaty. Děti budou den trávit zábavně, v přátelském prostředí a pod dozorem. Pobyt u koní sebou nese řadu výhod a zkušeností, které dítě získá. Jízda na koni posiluje sebevědomí, působí pozitivně na ztuhlé svalstvo a páteř a je prevencí proti nadváze. Pečování o velké zvíře učí děti zodpovědnosti. Jezdectví a obecně práce u koní je nejen zábavou, ale i relaxací a odpočinkem. Dítě stráví většinu dne na čerstvém vzduchu v příjemné partě, což může působit jako dobrá alternativa různých neduhů, jako je vysedávání u počítače a televize, nebo zlobení z nudy. Snažíme se o individuální přístup ke každému dítěti, a maximální spokojenost. Odměnou nám jsou usměvavé děti, které se na náš ranč rády vracejí jak na tábory, tak na celoroční jezdecké aktivity. 

Stravování: Každý den si děti s sebou přinesou menší svačinu, k dispozici je varná konvice a mikrovlnná trouba. Obědy budou zajištěny v blízké restauraci „Plesenská kafrárna“ (oběd v ceně). Po celý den jsou dětem k dispozici různé nápoje. 

S sebou: potvrzení o bezinfekčnosti, podepsaná přihláška, kopie karty pojištěnce, pravidelné léky pro dítě – informujte instruktora o zdravotním stavu dítěte! V případě vyzvednutí dítěte jinou osobou prosíme o předložení písemného potvrzení. 

Cena za jeden turnus je 3 700,- Kč.
Minimální počet přihlášených je 7 dětí. Při nenaplnění min. počtu dětí nemůže být daný turnus otevřen. Maximální počet přihlášených je pak 10 dětí. Bližší informace a přihlášky na e-mailu rancduhovavilaos@seznam.cz nebo tel. čísle +420 732 741 649 

Těšíme se na vás!

Veškeré aktuality na faceboových stránkách:

https://www.facebook.com/Ran%C4%8D-Duhov%C3%A1-v%C3%ADla-zs-338836679576620

https://www.facebook.com/Ran%C4%8D-Duhov%C3%A1-v%C3%ADla-103522304940432

...